Şişli Böcek İlaçlama

Şişli Böcek İlaçlama Şirketi olarak, zararlı böceklerle etkili bir şekilde mücadele ediyor ve evlerinizi iş yerlerinizi koruma altına alıyoruz. Şişli’nin modern ve dinamik atmosferinde, sağlıklı ve huzurlu bir çevre oluşturmak isteyenler için buradayız.  Tüm insanlık yaşamı boyunca çeşitli böcek türleri, kemirgenler ve haşereler herkes tarafından endişe duyulan bir sorun olmuştur. Bu türler, yaşam alanlarımızda bulunduklarında oldukça tehlikeli olabilmektedirler. Sıcak havanın ve nemin etkisi ile çoğalan ve insanlığın hastalık sebeplerinden biri olan haşereler, hızlı bir şekilde çoğalma özelliğine sahiptirler. Her türlü ortama ayak uydurabilen haşereler ve böceklerle mücadele konusu son derece önem taşımaktadır. Bu tarz istenmeyen böcek türlerinin yok edilmesi için Şişli böcek ilaçlama firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Zararlılardan Koruma Konusunda Uzmanlık

Şişli Böcek İlaçlama Şirketi olarak, böceklerin ve haşerelerin yaşam alanlarınıza getirdiği olumsuz etkileri anlayışla karşılıyoruz. Uzman ekiplerimiz, en yeni teknoloji ve yöntemlerle evlerinizi ve iş yerlerinizi zararlılardan arındırıyor. Sivrisinek, karasinek, hamam böceği ve diğer zararlı türlerin etkili bir şekilde kontrol altına alınması için uzmanlığımızı kullanıyoruz.

Şişli böcek ilaçlama şirketi

Şişli böcek ilaçlama şirketimiz, en kaliteli ve en güvenilir markalı ilaçlar kullanarak sorunu ortadan kaldırmayı amaçlar.

Kullanılan ilaçlar sağlık bakanlığının onayından geçmiş, insan sağlığına hiçbir şekilde zararı olmayan ilaçlardır. Uzman ekibimiz her türlü böcek ve haşere sorununu çözüme kavuşturmak adına daima hazır bulunmaktadır. Herhangi bir böcek tehlikesi ile karşı karşıya kaldığınızda bizlere en kısa sürede telefon numaramızdan ulaşım sağlayabilir ve randevu alabilirsiniz.

Sorunun neden olduğu canlıya bağlı olarak süreyi en kısa şekilde ayarlayarak sizler için en uygun gün ve saati oluşturup sorunu ortadan kaldıracağız. Yaptığımız böcek ilaçlama işleminden memnun kaldıysanız görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve müşterilerimizin görüşlerine fazlasıyla önem veriyoruz. Sıkça karşılaştığımız sorunların başında gelmektedir. Müşterilerimizin şikayetlerini dinleyip en ekonomik fiyatlar ile hizmet vermeye devam etmeyiz.

Hizmet Özelliklerimiz
  • Ekonomik Fiyat Garantisi
  • Sağlık Bakanlığı onaylı İlaçlama hizmeti
  • Garantili Hizmet
  • 7/24 iletişim desteği

Böcek İlaçlama Şişli

Öncelikle yapmanız gereken herhangi bir böcek ya da kemirgen tehlikesiyle karşılaştığınızda bu tehlikeyi bizlerle iletişime geçerek ilgili kişiye bildirmeniz olacaktır. Daha sonrasında sizlerle anlaşmalı olarak bir randevu günü ve saati belirleyerek o randevu saatinde belirttiğiniz adrese gelerek işlemi gerçekleştirmemiz mümkün olacaktır.

Bununla birlikte böcek ilaçlamanın yapılacağı alana ve kullanılan ilacın türüne göre belirlediğimiz fiyat konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Daha sonra ekiplerimiz haşere, kemirgen ya da böcek türüne göre en uygun ilacı belirleyerek, ilaçlamanın yapılmasını istediğiniz yerde böceklerin en iyi şekilde imha edilmesini sağlayacaktır.

Şişli Böcek İlaçlama Fiyatları

Özellikle kalabalığın girip çıktığı mekanlarda düzenli olarak ilaçlama yaptırmak son derece büyük önem taşır. Bu işlem itina isteyen bir işlem olup; kullanıcıların böcek ilaçlama firması seçiminde son derece dikkatli olması gerekir. Şişli böcek ilaçlama firmamız ile sizler için sunduğumuz kaliteli hizmetle birlikte bütçeyi oldukça düşük tutarak her kesimden insana hitap etmeyi amaçlıyoruz.

Metrekareye ve kullanılan ilacın türüne göre değişen fiyatlarımız oldukça ekonomik olup; cep yakmadan herkesin yararlanabildiği bir firma olduğumuzdan tercih edilen ilaçlama şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Oldukça profesyonel bir şekilde çalışan ekiplerimiz sizlerin böcek ve haşere sorunlarını çözüme kavuşturmak amacı ile daima çalışmaktadır. Eğer siz de böcek ilaçlamaya ihtiyaç duyuyorsanız 7/24 bizlerle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.  Ortam koşulları böceğin türü alanın büyüklüğü ve böceğin yoğunluğuna  kullanılacak ekipmanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Şişli Böcek böcek ilaçlama firması olarak verdiğimiz tüm böcek ilaçlama hizmetlerinde sizlere en uygun fiyat verilmektedir.  Fare ilaçlama işlemi ile pire ilaçlama işlemleri her ne kadar farklı ise uygulanan fiyatlar da farklı olabilmektedir.

2023  İlaçlama Fiyat Tablosu

Metrekare (m²) Ortalama Fiyatı Ortalama İndirimli Fiyatı
50m²5 750.00₺ 600.00₺
75m² 800.00₺ 650.00₺
100m² 850.00₺ 750.00₺
150m² 950.00₺ 850.00₺
200m² 100.00₺ 950.00₺