İŞYERİ DEZENFEKSİYONU

İşyeri dezenfeksiyonu Profesyonel ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış firmalar tarafından yapıldığı takdirde çalışma alanlarınız daha hijyenik hale getirilmiş olmakla beraber güven içinde çalışabilmenizi sağlamaktadır. Ülkemiz ve dünyamız korona virüs salgınından dolayı ölümcül hastalık ile karşı karşıya kalmamıza sebep olmaktadır. Virüsün en çok bulaştığı alanlar işyerleri ve ofislerdir.. Zamanımızın bir çoğunu ofislerde geçirmekteyiz.

Ofis ve işyerlerimizdeki , zararlı hastalık yapıcı  mikroorganizmaların hızlı üreyebileceği, bulaşabileceği alanlar olduğu için bu Çalışma  alanlarının güvenli ve Hijyenik  olmaları hayati önem taşımaktadır. Bireysel olarak yaptığımız işyeri temizliği  ofislerde  dezenfeksiyonun  etkili olmamakla beraber zaman kaybına sebep olduğunu öğrendik .

 İşyeri  dezenfeksiyonunda bireysel yapılan işlemlerde performans alınmadığını öğrenmiş olduk.  Bu durumda, Hijyenik kavramı önceki anlamını kaybederek  gelinen noktada, virüslere son veren bir işyeri dezenfeksiyonu  hizmetine ihtiyacımız var!

Hizmet Özellikleri
  • Sağlık Bakanlığı Onaylı Hizmet
  • Teknolojik cihazlar ile buhar uygulaması
  • Kokusuz ve leke bırakmayan, ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır.

Ofis  Dezenfekte Hizmeti

Çalışma alanınızda yürüttüğünüz operasyonlara devam ettiğiniz sürece çalışanlarınızın veya ofisinize gelen müşterilerinizin enfekte olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olmanız sizin sağlığınız için önemli bir kuraldır. Ofisinize Gelen Müşterilerin enfekte olması halinde dokunduğu tüm alanlarda virüs ile enfekte olmaktadır.

Ofis Dezenfekte hizmeti bu konuda çok önemli rol oynamaktadır. Bu yüzden , profesyonel Ofis dezenfekte hizmeti alınması gereken bir sorumluluktur. Çalışanlarınıza ve müşterilerinize daha sağlıklı ve hijyenik ortamlar sağlayabilirsiniz. Arya İlaçlama  Ofis Dezenfekte hizmeti ile sizi ve ailenizi virüslerden korumaktadır.

Arya ilaçlama  İşyeri Dezenfeksiyon Hizmeti

Arya ilaçlama , korona virüs  salgını nedeni ile  son zamanlar da yaşanan yoğun  talep artışının ardından işyeri Dezenfeksiyonu ve ofis dezenfekte hizmetleri sunmaya çalışan sıradan bir ilaçlama şirketi değildir. Ofis dezenfeksiyonu ile alakalı mesleki ve resmi Belgeleri sağlık bakanlığı tarafından verilmiş profesyonel Dezenfeksiyon ve ilaçlama firmasıdır. Arya İlaçlama olarak hedefimiz , dezenfeksiyon konusunda Halk sağlığını koruyarak daha  sağlıklı kalmalarını ve hijyenik alanlarda yaşamlarını devam ettirebilmelerini sağlamaktır. Arya ilaçlama   işyeri dezenfeksiyon hizmetinde çözüm ortağınız

İşyeri Dezenfeksiyonu Nasıl  Yapılır?

Arya ilaçlama  işyerinizin daha hijyenik olabilmesi için , belirlenen dezenfeksiyon hedeflerine göre inceleyip  ve kanıtlanmış sonuçların alınacağı bir işyeri dezenfeksiyon  hizmeti sunar. Bu nedenle  İşyeri dezenfeksiyon işlemi yapılmadan , önce işletmenin ihtiyaçlarına göre bir  planı oluşturulması, daha sonra alan büyüklüğünü ortamdaki eşyaların yoğunluğu hesaplanarak bir dezenfektan hazırlanmalı.

Doğru ölçüde yapılmayan işlemlerde işyeri dezenfeksiyonu pekte etkili olduğunu söyleyemeyiz.  İşyeri dezenfeksiyon süreçleri; yüksek düzey dezenfektanlar , ve gelişmiş makinelerin kullanılması ve yapılan işlemlerin başarısının test edilmesi gibi aşamalardan oluşmaktadır.

Nano Gümüş İyon TeknolojisiNano gümüş iyonlar, içeriğindeki gümüşün iyonları  sayesinde dezenfektanların virüsidal aktivitesi dünya standardıdır. Virüs ve, bakterilerin % 99 unu öldürerek viral, bakteriyel enfeksiyon riskini ortadan kaldırmaktadır. Kullandığımız  nano dezenfektanların içeriği Sağlık Bakanlığı ve  dünya sağlık örgütü kullanılan gümüş ECHA (Avrupa Birliği Kimya Ajansı) onaylıdır. Çevreye zararı olmayıp ve insan sağlığı üzerinde herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır..

Ofis Dezenfekte

Çalışma alanlarında bir çok kişinin  bulunduğu ofis ve işyerlerinde hastalık yapıcı organizmaların çok daha hızlı çoğalıp ve yayıldığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ofis dezenfekte  hizmeti ile ofis çalışanlarının daha hijyenik alanlarda çalışma ortamı sağlanabilmektedir.

Ofis Dezenfekte hizmeti profesyonel anlayışlı ve uzman firma  olan Arya ilaçlama dan destek alarak çalışanlarınıza ve müşterilerinize daha sağlıklı bir ortamda bulundukları konusunda güven verebilirsiniz. Arya ilaçlama Çözüm ortağınız  Ofis Dezenfekte  hizmeti ile hijyenik bir ofis ortamı yaratmanın tam zamanı!

İşyeri Dezenfeksiyon  Fiyatları

İşyeri dezenfeksiyon fiyatlarının değişmesinde çok farklı etkenler olabilmektedir. İşyeri dezenfeksiyon fiyatlarını belirlemek için genellikle alan büyüklüğü ortam koşulları kullanılacak ekipmanlara göre değişebilmektedir. Tabi İşyeri dezenfeksiyon hizmeti alırken sağlık bakanlığı onaylı firmalardan destek almanız sizler için çok daha sağlıklı olacaktır. Sağlık Bakanlığı onaylı firmaların belgelerinde ana gruplar 2. Ana grup numarası olup olmadığını teyit ettirmeniz sizler için çok daha faydalı olacaktır

2023 Dezenfeksiyon  Fiyat Tablosu

Metrekare (m²) Ortalama Fiyatı Ortalama İndirimli Fiyatı
50m²5 650.00₺ 600.00₺
75m² 700.00₺ 650.00₺
100m² 850.00₺ 7500.00₺
150m² 950.00₺ 850.00₺
200m² 1100.00₺ 1000.00₺