Şirinevler Böcek İlaçlama

Şirinevler Böcek İlaçlama Şirketi olarak, böceklerin yaşam alanlarınıza getirdiği tehditleri anlıyoruz. Uzman ekiplerimiz, en son teknoloji ve yöntemlerle, evlerinizi ve iş yerlerinizi zararlı böceklerden arındırıyor. Karasinek, hamam böceği, fare, pire ve sivrisinek gibi zararlıların etkili bir şekilde kontrol altına alınması için uzmanlığımızı kullanıyoruz.

Şirinevler böcek ilaçlama firması olarak haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Bazı alanlarda ya da evlerde hiç beklenmedik anlarda böceklerle karşılaşılabilir. Bu durum can sıkıcı olmakla birlikte kesinlikle çözümsüz değildir. Yaşanan durumun ortadan kaldırılması için yapılması gereken böcek ilaçlama işlemidir. Bu hizmet bir çok il ve ilçede profesyonel firmalar tarafından verilmektedir. En iyi çözüm için böcek ilaçlama firmalarından detaylı bilgi alınabilir.

Hizmet Özelliklerimiz
  • Ekonomik Fiyat Garantisi
  • Sağlık Bakanlığı onaylı İlaçlama hizmeti
  • Garantili Hizmet
  • 7/24 iletişim desteği

Böcek İlaçlama Şirinevler

ilaçlama randevusu sonrasında, ilaçlama yapılması istenen yerin bilgileri alınarak uzman ilaçlama ekibi verilen adrese gider. Öncelikle ekip adreste sorun yaşanan böcek türü ve yoğunluğu ile ilgili bilgileri öğrenir. Çünkü böcek  ilaçlama işleminde kullanılacak yöntemler ve yoğunluğu önemlidir.

Bu yüzden ne kadar erken böcek ilaçlama uzmanlarından destek alınırsa o kadar iyidir. Gerekli olan bilgileri alan uzman ekip, daha sonra böceğin türü ve yoğunluğuna göre en uygun olan yöntem ile profesyonel malzeme ve ekipmanlarla söz konusu alanın her bölgesine ilaçlama işlemini gerçekleştirir.

Bazı tekniklerde her hangi bir şekilde koku olmasa da bazı böcek ilaçlama yöntemlerinde ilaç kokusu söz konusu olabilmektedir. İlaçlama işleminden sonra belli süre kapalı kalması gerektiği ve koku oluşacağı belirtilen durumlarda ilaçlama alanının kullanılmayacağı zamanlarda işlemin gerçekleştirilmesi en doğru tercih olacaktır. Uzmanlarda bu konuda uyarılarını mutlaka yapacaklardır.

Şirinevler Böcek İlaçlama Yöntemleri nelerdir?

Böceklerin türlerine ve ilaçlama yapılacak yerin kullanım özelliğine göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanılabilmektedir. Bunlarla ilgili kısa bilgiler yazının devamında görülebilir.

Kokulu böcek ilaçlama : Haşerelerin yoğun bulunduğu alanlarda yapılan kokulu ilaçlama ile daha kısa sürede çözüme ulaşılacaktır. Bu işlem, likit olan ilacın püskürtülmesiyle yapılmaktadır. Bu işlem esnasında maske kullanılmalı ve ilaçlama yapılan alanda bir süre kimse bulunmamalıdır.

Kokusuz böcek ilaçlama : Kokusuz özellikteki ilaçlar genellikle insanlar ve diğer canlıların ilaçlama yapılan alanı terk etmesini gerektirmemektedir. Kullanılması için gerekli yerlerden onayı alınan bu ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyen özelliktedir. Kokusuz ilaçlama işleminde kullanılan ilaçlar sadece haşere grubunda yer alan canlılara karşı etkilidir.

Jel böcek ilaçlama : Jel ilaç uygulaması, haşerenin yiyerek ortadan kaldırılması yöntemidir. Kullanılan bu ilacı yiyen haşere yuvasına döndüğünde oluşan etkiyle orada ölmektedir. Böyle bir durumda haşereyi yiyen diğer böceklerde ölmüş olacaktır.

Fare istasyonu : Kemirgenler grubundaki canlılar için kullanılan en etkili yöntemdir. Hem kapalı hem de açık alanlarda kullanılabilmektedir. İki farklı yöntemi bulunmaktadır. Bunlar : Rodentisit yemleme yöntemi ve canlı yakalama yöntemidir. Fare gibi kemirgenlerin yakalanması için en etkili yöntem kaliteli olan rodentisitlerin kullanılmasıdır.

Şirinevler böcek ilaçlama firması olarak haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Tüm böcek sorunlarınız Garanti kapsamında çözülmektedir.

Şirinevler Böcek İlaçlama Fiyatları

Özellikle kalabalığın girip çıktığı mekanlarda düzenli olarak ilaçlama yaptırmak son derece büyük önem taşır. Bu işlem itina isteyen bir işlem olup; kullanıcıların böcek ilaçlama firması seçiminde son derece dikkatli olması gerekir. Şişli böcek ilaçlama firmamız ile sizler için sunduğumuz kaliteli hizmetle birlikte bütçeyi oldukça düşük tutarak her kesimden insana hitap etmeyi amaçlıyoruz.

Metrekareye ve kullanılan ilacın türüne göre değişen fiyatlarımız oldukça ekonomik olup; cep yakmadan herkesin yararlanabildiği bir firma olduğumuzdan tercih edilen ilaçlama şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Oldukça profesyonel bir şekilde çalışan ekiplerimiz sizlerin böcek ve haşere sorunlarını çözüme kavuşturmak amacı ile daima çalışmaktadır. Eğer siz de böcek ilaçlamaya ihtiyaç duyuyorsanız 7/24 bizlerle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.  Ortam koşulları böceğin türü alanın büyüklüğü ve böceğin yoğunluğuna  kullanılacak ekipmanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Şirinevler Böcek böcek ilaçlama firması olarak verdiğimiz tüm böcek ilaçlama hizmetlerinde sizlere en uygun fiyat verilmektedir.  Fare ilaçlama işlemi ile pire ilaçlama işlemleri her ne kadar farklı ise uygulanan fiyatlar da farklı olabilmektedir.

2023  İlaçlama Fiyat Tablosu

Metrekare (m²) Ortalama Fiyatı Ortalama İndirimli Fiyatı
50m²5 600.00₺ 600.00₺
75m² 650.00₺ 650.00₺
100m² 750.00₺ 700.00₺
150m² 850.00₺ 750.00₺
200m² 900.00₺ 850.00₺