Sarıyer Böcek İlaçlama

Sarıyer böcek ilaçlama olarak, teknik ve profesyonel ekibimizle en doğru ilacı seçerek ilaçlama işlemini gerçekleştiriyoruz.  Haşereler, özellikle yaz aylarında hızlı bir şekilde üreyerek yaşama alanlarımızı sararlar. Herhangi bir müdahale edilmezse hızlı bir şekilde çoğalarak tüm alana yayılabilirler. Odalara, yataklara hatta yemeklere kadar ulaşarak yaşamaya başlarlar. Bu durum yaşandığında ise tek yapılması gereken şey ilaçlama yaptırmaktır.

Doğru ekipman ve profesyonel tekniklerle yapılan ilaçlamalar  sonuç vererek tüm böcekleri yok etmektedir. Yaşam alanında yapılan böcek ilaçlama işleminin insan sağlığını tehdit etmeden başarılı sonuç elde edilecek şekilde bilinçli yapılması gereklidir. Böcekler genellikle geceleri ortaya çıkarak beslenirler ve yuvalarını görmeniz neredeyse olanaksızdır.

Hizmet Özelliklerimiz

Ekonomik Fiyat Garantisi   Sağlık Bakanlığı onaylı İlaçlama hizmeti    Garantili Hizmet   7/24 iletişim desteği

Sarıyer Böcek İlaçlama İşlemi Nasıl Uygulanıyor?

 Böcek  İlaçlama yapılacak olan bölge belirlendikten sonra, bölgeye gelen ekip böcek türüne, yoğunluğuna ve yaşama alanlarına göre ilaçlama tarzı belirlemektedir. Evinizde yaşayan böcek daha önce kanalizasyonda veya mikroplu bir alanda yaşamış olabilir ve bu mikropları doğrudan size taşıyabilir.

Her böcek türünün kendine has bir direnç sistemi bulunduğundan ilaçların özenle seçilmesi başarılı sonuç için gereklidir. Sarıyer böcek ilaçlama olarak, teknik ve profesyonel ekibimizle en doğru ilacı seçerek ilaçlama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Kokulu, kokusuz, sıvı ve jel formunda olan ilaçlardan en uygun olanı ile işlem yapılmaktadır. Uygulama yapılan alanın büyüklüğüne göre süre değişmekle birlikte genellikle 30 dakika-1 saat içerisinde işlem bitmektedir. Profesyonel olmadan klasik sprey ilaçlarla yapılan ilaçlamalar kalıcı çözüm sağlamaz ve içeriği nedeniyle zehirlenmeye sebebiyet verebilirler. Sarıyer böcek ilaçlama firması olarak hizmet verdiğimiz bazı bölgeler.

  • AYAZAĞA MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • BAHÇEKÖY KEMER MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • BAHÇEKÖY MERKEZ MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • BAHÇEKÖY YENİ MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • BALTALİMANI MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • BÜYÜKDERE MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • ÇAMLITEPE MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • ÇAYIRBAŞI MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA

Sarıyer İlaçlama Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan haberleşme seçenekleri sayesinde, internet üzerinden firmalarla rahatlıkla iletişim kurarak, alışveriş yapabilme olanağı bulunuyor. Fakat bu durum bazen istenmeyen sonuçlara sebep olabiliyor. Böcek ilaçlama firması seçmeden önce her gördüğünüz siteye aldanmamalı, firmanın sağlık bakanlığından onayı olduğuna emin olmalısınız.

Bilinçsiz ve kötü ilaçlarla yapılan işlemler sonuç vermediği gibi sağlığınız içinde tehdit oluşturabilmektedir. Sarıyer Böcek İlaçlama Firması olarak sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış tekniklerle ve uzman kadromuzla hizmet vererek, Türkiye’nin en etkili ve güvenilir ilaçlarıyla çalışmaktayız.

Evinizde veya yaşam alanınızda böcek ve haşereler görüyorsanız çoğalmalarını beklemeden ilaçlama yaptırmalısınız. Böcekler tür olarak oldukça hızlı üreme ve çoğalma özelliğine sahiptirler. Böcek ilaçlama ile daha fazla merak ettikleriniz ve sormak istediklerinizi firmamızla iletişime geçerek deneyimli ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Sarıyer Böcek İlaçlama Yöntemleri nelerdir?

Böceklerin türlerine ve ilaçlama yapılacak yerin kullanım özelliğine göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanılabilmektedir. Bunlarla ilgili kısa bilgiler yazının devamında görülebilir.

Kokulu böcek ilaçlama : Haşerelerin yoğun bulunduğu alanlarda yapılan kokulu ilaçlama ile daha kısa sürede çözüme ulaşılacaktır. Bu işlem, likit olan ilacın püskürtülmesiyle yapılmaktadır. Bu işlem esnasında maske kullanılmalı ve ilaçlama yapılan alanda bir süre kimse bulunmamalıdır.

Kokusuz böcek ilaçlama : Kokusuz özellikteki ilaçlar genellikle insanlar ve diğer canlıların ilaçlama yapılan alanı terk etmesini gerektirmemektedir. Kullanılması için gerekli yerlerden onayı alınan bu ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyen özelliktedir. Kokusuz ilaçlama işleminde kullanılan ilaçlar sadece haşere grubunda yer alan canlılara karşı etkilidir.

Jel böcek ilaçlama : Jel ilaç uygulaması, haşerenin yiyerek ortadan kaldırılması yöntemidir. Kullanılan bu ilacı yiyen haşere yuvasına döndüğünde oluşan etkiyle orada ölmektedir. Böyle bir durumda haşereyi yiyen diğer böceklerde ölmüş olacaktır.

Fare istasyonu : Kemirgenler grubundaki canlılar için kullanılan en etkili yöntemdir. Hem kapalı hem de açık alanlarda kullanılabilmektedir. İki farklı yöntemi bulunmaktadır. Bunlar : Rodentisit yemleme yöntemi ve canlı yakalama yöntemidir. Fare gibi kemirgenlerin yakalanması için en etkili yöntem kaliteli olan rodentisitlerin kullanılmasıdır.

Sarıyer  böcek ilaçlama firması olarak haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Tüm böcek sorunlarınız Garanti kapsamında çözülmektedir.

Sarıyer Böcek İlaçlama Fiyatları

Özellikle kalabalığın girip çıktığı mekanlarda düzenli olarak ilaçlama yaptırmak son derece büyük önem taşır. Bu işlem itina isteyen bir işlem olup; kullanıcıların böcek ilaçlama firması seçiminde son derece dikkatli olması gerekir.  böcek ilaçlama firmamız ile sizler için sunduğumuz kaliteli hizmetle birlikte bütçeyi oldukça düşük tutarak her kesimden insana hitap etmeyi amaçlıyoruz.

Metrekareye ve kullanılan ilacın türüne göre değişen fiyatlarımız oldukça ekonomik olup; cep yakmadan herkesin yararlanabildiği bir firma olduğumuzdan tercih edilen ilaçlama şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Oldukça profesyonel bir şekilde çalışan ekiplerimiz sizlerin böcek ve haşere sorunlarını çözüme kavuşturmak amacı ile daima çalışmaktadır. Eğer siz de böcek ilaçlamaya ihtiyaç duyuyorsanız 7/24 bizlerle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.  Ortam koşulları böceğin türü alanın büyüklüğü ve böceğin yoğunluğuna  kullanılacak ekipmanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Sarıyer Böcek böcek ilaçlama firması olarak verdiğimiz tüm böcek ilaçlama hizmetlerinde sizlere en uygun fiyat verilmektedir.  Fare ilaçlama işlemi ile pire ilaçlama işlemleri her ne kadar farklı ise uygulanan fiyatlar da farklı olabilmektedir.

2023  İlaçlama Fiyat Tablosu

Metrekare (m²) Ortalama Fiyatı Ortalama İndirimli Fiyatı
50m²5 700.00₺ 600.00₺
75m² 800.00₺ 6500.00₺
100m² 850.00₺ 700.00₺
150m² 950.00₺ 800.00₺
200m² 100.00₺ 900.00₺