Başakşehir Böcek İlaçlama

Başakşehir böcek ilaçlama şirketi 2005 yılından bu zamana kadar binlerce ev ilaçlaması ve 2 milyon metre kare alan ilaçlaması ve yüzlerce çeşitli böcek ilaçlama hizmeti vermiştir.  2005 yılından bu güne kadar başakşehir böcek ilaçlama firması olarak verdiğimiz tüm ilaçlama hizmetleri müşterilerimize en iyi hizmet ve ekonomik fiyat politikasıyla  bu zamana kadar devam etmektedir.

Güvenilir ve Profesyonel Hizmet

Başakşehir böcek ilaçlama firmamız olarak, en önemli önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve rahatıdır. İşimizi iş ahlakına ve etiğine uygun bir biçimde gerçekleştirerek, böcek ve haşere istilalarıyla etkili bir şekilde mücadele ediyoruz. Başakşehir başta olmak üzere İstanbul ilinin tüm ilçelerine yayılan hizmet ağımızla, en kaliteli malzemeleri kullanarak ve profesyonel personelimizle, böcek ilaçlama hizmetini en yüksek standartlarda sunuyoruz.

Başakşehir İlaçlama

Verdiğimiz kaliteli böcek ilaçlama hizmetlerinden dolayı istanbul da böcek ilaçlama firması olarak lider konumda olmamızı en iyi hizmet kalitesine borçluyuz.   Böcek ilaçlama işlemleri çok tehlikeli işler grubunda yer aldığı için profesyonel kişiler tarafından yapılmadığı sürece istenmeyen kazalar ve zehirlenmelere sebep olabilmektedir. Kullanılan ilaçlar insan sağlığı üzerinde olumsuz etkilere sahip olmaması zehirlenme vakaları olmayacağı anlamına gelmez.

Başakşehir  ilaçlama şirketi olarak verdiğimiz tüm hizmetler garanti kapsamında olup sağlık bakanlığı onaylı sertifika personeller tarafından yapılmaktadır

Başakşehir ilaçlama firması olarak en çok karşılaştığımız haşere problemleri

Sıkça karşılaştığımız sorunların başında gelmektedir. Müşterilerimizin şikayetlerini dinleyip en ekonomik fiyatlar ile hizmet vermeye devam etmeyiz.

Son dönemlerde fazlasıyla böcek ilaçlama hizmeti sağlayan firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların çoğu işini iş ahlakına ve etiğine uygun şekilde yapmamaktadır. Başakşehir böcek ilaçlama firmamız başakşehir başta olmak üzere İstanbul ilinin her ilçesinde böcek ilaçlama hizmetini iş etik ve ahlakına uygun bir biçimde son derece kaliteli malzemeler kullanarak ve son derece işinde profesyonel personeli ile  ilaçlama hizmetini sağlamaktadır.

Hizmet Özelliklerimiz
 1. Ekonomik Fiyat Garantisi: Müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Böcek ilaçlama ihtiyacınızı ekonomik çözümlerle karşılıyoruz.
 2. Sağlık Bakanlığı Onaylı İlaçlama: Sağlığınız bizim için önceliklidir. Bu nedenle, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak, çevre dostu ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerle etkili ilaçlama yapıyoruz.
 3. Garantili Hizmet: Sunduğumuz hizmete güveniyoruz ve memnuniyetinizi sağlamak en büyük önceliğimizdir. Bu nedenle hizmetimizi garantili olarak sunuyoruz.
 4. 7/24 İletişim Desteği: Bize her zaman ulaşabilirsiniz. Sorularınızı yanıtlamaktan ve ihtiyaçlarınıza cevap vermekten mutluluk duyarız.

Böcek ve haşere istilalarıyla mücadelede size profesyonel yardım sunan Başakşehir böcek ilaçlama firmamız, en son teknolojiyle donatılmış ekipmanları ve uzman personeliyle en etkili sonuçları elde etmek için burada. Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam alanı için hemen iletişime geçin.

Başakşehir Böcek İlaçlama Şirketi Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Böcek ilaçlama yöntemleri farklılıklar gösterebilmektedir. Böceğin türü yoğunluğu  ortamın büyüklüğü ve koşullarına bağlı olarak yöntemler ve fiyatlar değişmektedir. Böceğin yoğunluğuna ve türüne bağlı olarak ilaçlama yöntemi profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır.

Öncelikle adrese giden ilaçlama teknikerleri bölgedeki böceğin yoğunluğuna türüne ve ortam koşullarına bağlı olarak en etkili ilaçlama yöntemini seçmektedir. En çok kullanılan sıvı ilaçlama yöntemi uygulansa da bazı durumlarda sıvı ilaçlama yapılmaması gerekirken uzman olmayan kişi ve kişiler tarafından gelişi güzel sıvı kokulu ilaçlama yapılabilmektedir.

böcek ilaçlama Şirketi  olarak doğaya en az zarar veren ilaçları en az şekilde kullanma prensibimizden hiç vazgeçmedik. Örneğin  Fare ilaçlama yapılırken sıvı ilaçlama yapılmamalı bunun fare ye etkisi olmamakla birlikte boşa zaman kaybı olabilmektedir veya hamam böceği ilaçlama yapılırken kesinlikle kokulu ilaçlar yerine daha etkili ve güvenli olan kokusuz sıvı ilaçlar ve jel ilaçlama yöntemi uygulanmalıdır.

Profesyonel olmayan firmalar tarafından pire ilaçlama da yapılmaması gereken dumanlama yöntemi yapılmamaktadır. Dumanlama yönteminde sıvı ilaçlar çok küçük damlalar olduğu için uzun süre hava da askıda kalabilmektedir. Farkına varmadan soluduğumuz havanın içinde ilaç kapsülleri vücudumuza çekilip istenmeyen etkilere sebep olabilmektedir

Başakşehir Böcek İlaçlama Şirketi

Böcek ilaçlama yapmadan önce haşere yoğunluğu ve türü tespit edilmeli. Ortam koşulları ve büyüklüğü ve haşerelerin saklanabileceği alanlar analiz edildikten sonra ilaçlama yöntemine karar verilmeli tüm böceklerin ortadan kaldırılması için kullanılan yöntemler aynı olmamakla birlikte zaman kaybına sebep olabilmektedir. Haşereler hızlı çoğalma potansiyeline sahip olan ve hastalık bulaştıran canlılardır. Yapılacak ilaçlama yöntemleri doğrudan haşereyi ve daha sonra yumurtadan çıkabilecek haşereleri de hedef almalıdır.

Başakşehir böcek ilaçlama şirketi olarak tüm ilaçlama yöntemlerimizde yaptığımız uygulamalarda tüm haşereleri ve yumurtaları hedef alıp ilaçlama yapmaktayız bu yöntemle garantili sonuçlar almamızı sağlıyor. Pire ilaçlama uygulaması ile kene ilaçlaması çok farklı yöntemler ve ilaçlar kullanılmalıdır. Haşerelerin türüne bağlı olarak ilaç türü ve dozu çok önemlidir. Bilinçsizce korsan firmalar tarafından yapılan ilaçlamalar haşerelerin ilaçlara karşı direnç ve bağışıklık kazanmasına sebebiyet vermektedir.

Haşereler zaman kaybı olmadan ilaçlama işlemi yapılmalıdır. Böcekler hızlı üreme potansiyeline sahiptirler. Böcek problemi ile karşı karşıya kalmamak için firmamız ile iletişime geçip garantili böcek ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Başakşehir böcek ilaçlama firması olarak Sağlık bakanlığı onaylı  7/24 hizmet anlayışımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz

Başak şehir böcek ilaçlama olarak hizmet verdiğimiz bölgeleri sizler için listeledik.

  • Altınşehir Mahallesi böcek ilaçlama
  • Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi böcek ilaçlama
  • Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi böcek ilaçlama
  • Başak Mahallesi böcek ilaçlama
  • Başakşehir Mahallesi böcek ilaçlama
  • Güvercintepe Mahallesi böcek ilaçlama
  • İkitelli Osb Mahallesi böcek ilaçlama
  • Kayabaşı Mahallesi böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama hizmeti periyodik bir şekilde sağlanmalıdır. Periyodik olarak yapılan Başakşehir böcek ilaçlama şirketi olarak  en kesin ve en güvenilir çözümleri sunuyoruz. Eğer sizler de böcek istilasından kurtulmak istiyorsanız bu konuda profesyonel olan bir firma ile çalışmalısınız.

Başakşehir böcek ilaçlama firmamız işinde en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Bunun yanı sıra bu işte profesyonel olan personeli ile Başakşehir başta olmak üzere İstanbul ilinde en çok tercih edilen firmamız sağlık bakanlığı onayına sahip nadir firmaların başında yer almaktadır.

Başakşehir böcek ilaçlama firması olarak 7/24 haşere ilaçlama hizmetimiz devam etmektedir. Sizlerde böcek sorunu ile karşı karşıya iseniz iletişime geçip detaylı bilgi alıp Garanti kapsamında böcek ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Başakşehir Böcek İlaçlama Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan haberleşme seçenekleri sayesinde, internet üzerinden firmalarla rahatlıkla iletişim kurarak, alışveriş yapabilme olanağı bulunuyor. Fakat bu durum bazen istenmeyen sonuçlara sebep olabiliyor. Böcek ilaçlama firması seçmeden önce her gördüğünüz siteye aldanmamalı, firmanın sağlık bakanlığından onayı olduğuna emin olmalısınız.

Bilinçsiz ve kötü ilaçlarla yapılan işlemler sonuç vermediği gibi sağlığınız içinde tehdit oluşturabilmektedir.Böcek İlaçlama Firması olarak sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış tekniklerle ve uzman kadromuzla hizmet vererek, Türkiye’nin en etkili ve güvenilir ilaçlarıyla çalışmaktayız.

Evinizde veya yaşam alanınızda böcek ve haşereler görüyorsanız çoğalmalarını beklemeden ilaçlama yaptırmalısınız. Böcekler tür olarak oldukça hızlı üreme ve çoğalma özelliğine sahiptirler. Böcek ilaçlama ile daha fazla merak ettikleriniz ve sormak istediklerinizi firmamızla iletişime geçerek deneyimli ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Başakşehir Böcek İlaçlama Şirketi olarak ilaçlama yöntemlerimiz nelerdir?

Böceklerin türlerine ve ilaçlama yapılacak yerin kullanım özelliğine göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanılabilmektedir. Bunlarla ilgili kısa bilgiler yazının devamında görülebilir.

Kokulu böcek ilaçlama : Haşerelerin yoğun bulunduğu alanlarda yapılan kokulu ilaçlama ile daha kısa sürede çözüme ulaşılacaktır. Bu işlem, likit olan ilacın püskürtülmesiyle yapılmaktadır. Bu işlem esnasında maske kullanılmalı ve ilaçlama yapılan alanda bir süre kimse bulunmamalıdır.

Kokusuz böcek ilaçlama : Kokusuz özellikteki ilaçlar genellikle insanlar ve diğer canlıların ilaçlama yapılan alanı terk etmesini gerektirmemektedir. Kullanılması için gerekli yerlerden onayı alınan bu ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyen özelliktedir. Kokusuz ilaçlama işleminde kullanılan ilaçlar sadece haşere grubunda yer alan canlılara karşı etkilidir.

Jel böcek ilaçlama : Jel ilaç uygulaması, haşerenin yiyerek ortadan kaldırılması yöntemidir. Kullanılan bu ilacı yiyen haşere yuvasına döndüğünde oluşan etkiyle orada ölmektedir. Böyle bir durumda haşereyi yiyen diğer böceklerde ölmüş olacaktır.

Fare istasyonu : Kemirgenler grubundaki canlılar için kullanılan en etkili yöntemdir. Hem kapalı hem de açık alanlarda kullanılabilmektedir. İki farklı yöntemi bulunmaktadır. Bunlar : Rodentisit yemleme yöntemi ve canlı yakalama yöntemidir. Fare gibi kemirgenlerin yakalanması için en etkili yöntem kaliteli olan rodentisitlerin kullanılmasıdır.

Başakşehir  böcek ilaçlama firması olarak haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Tüm böcek sorunlarınız Garanti kapsamında çözülmektedir.

Başakşehir İlaçlama Fiyatları

Özellikle kalabalığın girip çıktığı mekanlarda düzenli olarak ilaçlama yaptırmak son derece büyük önem taşır. Bu işlem itina isteyen bir işlem olup; kullanıcıların böcek ilaçlama firması seçiminde son derece dikkatli olması gerekir.  böcek ilaçlama firmamız ile sizler için sunduğumuz kaliteli hizmetle birlikte bütçeyi oldukça düşük tutarak her kesimden insana hitap etmeyi amaçlıyoruz.

Metrekareye ve kullanılan ilacın türüne göre değişen fiyatlarımız oldukça ekonomik olup; cep yakmadan herkesin yararlanabildiği bir firma olduğumuzdan tercih edilen Başakşehir ilaçlama şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Oldukça profesyonel bir şekilde çalışan ekiplerimiz sizlerin böcek ve haşere sorunlarını çözüme kavuşturmak amacı ile daima çalışmaktadır. Eğer siz de böcek ilaçlamaya ihtiyaç duyuyorsanız 7/24 bizlerle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.  Ortam koşulları böceğin türü alanın büyüklüğü ve böceğin yoğunluğuna  kullanılacak ekipmanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Başakşehir Böcek böcek ilaçlama firması olarak verdiğimiz tüm böcek ilaçlama hizmetlerinde sizlere en uygun fiyat verilmektedir.  Fare ilaçlama işlemi ile pire ilaçlama işlemleri her ne kadar farklı ise uygulanan fiyatlar da farklı olabilmektedir.

2023 Başakşehir böcek  İlaçlama Fiyat Tablosu

Metrekare (m²) Ortalama Fiyatı Ortalama İndirimli Fiyatı
50m²5 500.00₺ 450.00₺
75m² 550.00₺ 500.00₺
100m² 600.00₺ 550.00₺
150m² 700.00₺ 650.00₺
200m² 800.00₺ 700.00₺