Bakırköy Böcek ilaçlama

Bakırköy böcek  ilaçlama firmamız sayesinde her türlü böcek, haşere ve kemirgen türlerinden kurtulmanız oldukça kolay olacaktır. Bakırköy İstanbul’un en gözde ilçelerinden biridir. İstanbul’da en eski ilçeler arasında yer alan Bakırköy, eğlenceli bir semt olmasının yanı sıra popülerliği ile de birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Bakırköy’ün oldukça kalabalık bir nüfusa sahip ve deniz kenarında yer alan bir ilçe olması; dolayısıyla da nem oluşması ile birçok böcek türünün oluşumuna sebebiyet vermektedir.

Oluşan ve çoğalan bu böcek ve haşere türleri insan hayatında kesinlikle istenmeyen bir durum olmakla birlikte sağlığı da olumsuz etkileyerek hastalıklara da sebep olabilir. Bunu önlemek adına evlerde ya da ofislerde; insanların sık sık ziyaret ettiği her alanda böcek ilaçlama yaptırılması şart olmuştur. Bakırköy böcek  ilaçlama firmamız sayesinde her türlü böcek, haşere ve kemirgen türlerinden kurtulmanız oldukça kolay olacaktır

 İş Etik ve Ahlakıyla Kaliteli Hizmet

Günümüzde artan böcek ilaçlama talepleri, birçok firma arasında farklı seviyede hizmet sunan sektördeki dengeyi değiştirebilmektedir. Ne yazık ki, bazı firmalar iş etiği ve ahlakına uygun olmayan yöntemlerle çalışarak müşteri memnuniyetini göz ardı edebilmektedir. Ancak, Bakırköy Böcek İlaçlama olarak, işimizi iş etiğine ve ahlakına uygun bir biçimde gerçekleştirme anlayışımızla öne çıkıyoruz. İşte size Bakırköy ve İstanbul genelinde sunulan böcek ilaçlama hizmetimizin kalite standartları ve hizmet özellikleri:

Profesyonellik ve Kalite

Bakırköy Böcek İlaçlama olarak, uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve uzman ekibimizle sektörde öncü bir konumdayız. İşimizi ciddiyetle ele alarak, iş etiği ve ahlakına uygun şekilde hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Her müşterimizin yaşam alanını daha güvenli ve rahat bir hale getirmek amacıyla titizlikle çalışıyoruz.

Çevre Dostu Yaklaşım

Sağlığınız ve çevre duyarlılığımız en önemli önceliklerimizden biridir. Bu nedenle, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanarak, çevre dostu ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünler tercih ediyoruz. Böcek ilaçlama süreçlerimizi, etkili sonuçlar elde ederken çevreyi koruma odaklı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Hizmet Özelliklerimiz

 1. Ekonomik Fiyat Garantisi: Sunduğumuz kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyoruz. Böcek ilaçlama ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılarken kaliteden ödün vermiyoruz.
 2. Sağlık Bakanlığı Onaylı İlaçlama: Sağlığınızı koruma görevini en ciddi şekilde ele alıyoruz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ürünlerle etkili ilaçlama gerçekleştirerek güvenli bir yaşam alanı sağlıyoruz.
 3. Garantili Hizmet: Sizlere sunduğumuz hizmetten tam memnuniyet sağlamak en büyük hedefimizdir. Bu nedenle, işimize duyduğumuz güvenceyle hizmetimizi garantili olarak sunuyoruz.
 4. 7/24 İletişim Desteği: Her an ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmek için sizlere 7/24 iletişim desteği sunuyoruz. Sorularınızı cevaplayacak, bilgi sağlayacak ve hizmet taleplerinizi karşılayacak bir ekip her zaman hazır durumdadır.

Bakırköy Böcek İlaçlama olarak, iş etiği ve ahlakını ön planda tutarak sunduğumuz böcek ilaçlama hizmetiyle sizlere daha sağlıklı ve güvenli bir yaşam alanı sunuyoruz. Detaylı bilgi ve hizmet talepleri için iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizin için en iyi çözümleri sunmak için buradayız.

Bakırköy Böcek İlaçlama Şirketi Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Böcek ilaçlama yöntemleri farklılıklar gösterebilmektedir. Böceğin türü yoğunluğu  ortamın büyüklüğü ve koşullarına bağlı olarak yöntemler ve fiyatlar değişmektedir. Böceğin yoğunluğuna ve türüne bağlı olarak ilaçlama yöntemi profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır.

Öncelikle adrese giden ilaçlama teknikerleri bölgedeki böceğin yoğunluğuna türüne ve ortam koşullarına bağlı olarak en etkili ilaçlama yöntemini seçmektedir. En çok kullanılan sıvı ilaçlama yöntemi uygulansa da bazı durumlarda sıvı ilaçlama yapılmaması gerekirken uzman olmayan kişi ve kişiler tarafından gelişi güzel sıvı kokulu ilaçlama yapılabilmektedir.

Bakırköy böcek ilaçlama Şirketi  olarak doğaya en az zarar veren ilaçları en az şekilde kullanma prensibimizden hiç vazgeçmedik. Örneğin  Fare ilaçlama yapılırken sıvı ilaçlama yapılmamalı bunun fare ye etkisi olmamakla birlikte boşa zaman kaybı olabilmektedir veya hamam böceği ilaçlama yapılırken kesinlikle kokulu ilaçlar yerine daha etkili ve güvenli olan kokusuz sıvı ilaçlar ve jel ilaçlama yöntemi uygulanmalıdır.

Profesyonel olmayan firmalar tarafından pire ilaçlama da yapılmaması gereken dumanlama yöntemi yapılmamaktadır. Dumanlama yönteminde sıvı ilaçlar çok küçük damlalar olduğu için uzun süre hava da askıda kalabilmektedir. Farkına varmadan soluduğumuz havanın içinde ilaç kapsülleri vücudumuza çekilip istenmeyen etkilere sebep olabilmektedir

Bakırköy Böcek İlaçlama Şirketi

Böcek ilaçlama yapmadan önce haşere yoğunluğu ve türü tespit edilmeli. Ortam koşulları ve büyüklüğü ve haşerelerin saklanabileceği alanlar analiz edildikten sonra ilaçlama yöntemine karar verilmeli tüm böceklerin ortadan kaldırılması için kullanılan yöntemler aynı olmamakla birlikte zaman kaybına sebep olabilmektedir. Haşereler hızlı çoğalma potansiyeline sahip olan ve hastalık bulaştıran canlılardır. Yapılacak ilaçlama yöntemleri doğrudan haşereyi ve daha sonra yumurtadan çıkabilecek haşereleri de hedef almalıdır.

Bakırköy böcek ilaçlama şirketi olarak tüm ilaçlama yöntemlerimizde yaptığımız uygulamalarda tüm haşereleri ve yumurtaları hedef alıp ilaçlama yapmaktayız bu yöntemle garantili sonuçlar almamızı sağlıyor. Pire ilaçlama uygulaması ile kene ilaçlaması çok farklı yöntemler ve ilaçlar kullanılmalıdır. Haşerelerin türüne bağlı olarak ilaç türü ve dozu çok önemlidir. Bilinçsizce korsan firmalar tarafından yapılan ilaçlamalar haşerelerin ilaçlara karşı direnç ve bağışıklık kazanmasına sebebiyet vermektedir.

Haşereler zaman kaybı olmadan ilaçlama işlemi yapılmalıdır. Böcekler hızlı üreme potansiyeline sahiptirler. Böcek problemi ile karşı karşıya kalmamak için firmamız ile iletişime geçip garantili böcek ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bakırköy böcek ilaçlama firması olarak Sağlık bakanlığı onaylı  7/24 hizmet anlayışımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz

Böcek İlaçlama Bakırköy 

Böcek  ilaçlama Bakırköy   şirketimize iletişim numaramızdan ulaşabilir ve en uygun gün ve saat için randevu alabilirsiniz. Bakırköy böcek ilaçlama firmamız sizler için en profesyonel hizmeti sunacak ve ilaçlama işlemini en hijyenik şekilde gerçekleştirecektir. Bununla beraber fiyat konusu da böcek türüne ve ilaçlama yapılacağı alanın metrekaresine bağlı olarak en uygun ve ekonomik fiyat belirlenerek sizlere bildirilecektir.

Başınıza bela olan böcek, haşere ve kemirgen sorunlarını çözüme ulaştırmak için uzman ekiplerimiz bütün alet ve ekipmanlarını toplayarak ilaçlamanın yapılacağı yere gelip, insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeden işlemin gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. Bakırköy de karşılaştığımız en çok haşere problemleri  pire ilaçlama  ve tahta kurusu problemleridir. Son zamanlarda Hamam böceği ilaçlama hizmetleri de çok sık verdiğimiz hizmetler arasındadır

Bakırköy Böcek İlaçlama hizmeti verdiğimiz bazı bölgeler

  • ATAKÖY 1. KISIM MAHALLESİ Böcek ilaçlama
  • ATAKÖY 2-5-6. KISIM MAHALLESİ böcek ilaçlama
  • ATAKÖY 3-4-11. KISIM MAHALLESİ böcek ilaçlama
  • ATAKÖY 7-8-9-10. KISIM MAHALLESİ böcek ilaçlama
  • BASINKÖY MAHALLESİ böcek ilaçlama
  • CEVİZLİK MAHALLESİ böcek ilaçlama
  • KARTALTEPE MAHALLESİ böcek ilaçlama
  • OSMANİYE MAHALLESİ  böcek ilaçlama

Yapılan tüm böcek ilaçlama işlemleri sağlık bakanlığının kontrolünde gerçekleştirilmektedir. Bakırköy böcek ilaçlama şirketinde ilaçlamanın yapılacağı böcek türüne göre değişkenlik gösteren tüm ilaç türleri sağlık bakanlığının onayından geçmektedir. Bu sebeple tercihinizi Bakırköy böcek ilaçlama şirketinden yana yapmanız demek, ilaçlama işleminin güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesi anlamına gelmektedir. Eğer siz de insan hayatını olumsuz etkileyen böcek türlerinden kurtulmak istiyorsanız, telefon numaramızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Böcek ilaçlama hizmeti periyodik bir şekilde sağlanmalıdır. Periyodik olarak yapılan Bakırköy böcek ilaçlama şirketi olarak  en kesin ve en güvenilir çözümleri sunuyoruz. Eğer sizler de böcek istilasından kurtulmak istiyorsanız bu konuda profesyonel olan bir firma ile çalışmalısınız.

Bakırköy Böcek ilaçlama firmamız işinde en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Bunun yanı sıra bu işte profesyonel olan personeli ile Bakırköy başta olmak üzere İstanbul ilinde en çok tercih edilen firmamız sağlık bakanlığı onayına sahip nadir firmaların başında yer almaktadır.

Bakırköy böcek ilaçlama firması olarak 7/24 haşere ilaçlama hizmetimiz devam etmektedir. Sizlerde böcek sorunu ile karşı karşıya iseniz iletişime geçip detaylı bilgi alıp Garanti kapsamında böcek ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bakırköy Böcek İlaçlama Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan haberleşme seçenekleri sayesinde, internet üzerinden firmalarla rahatlıkla iletişim kurarak, alışveriş yapabilme olanağı bulunuyor. Fakat bu durum bazen istenmeyen sonuçlara sebep olabiliyor. Böcek ilaçlama firması seçmeden önce her gördüğünüz siteye aldanmamalı, firmanın sağlık bakanlığından onayı olduğuna emin olmalısınız.

Bilinçsiz ve kötü ilaçlarla yapılan işlemler sonuç vermediği gibi sağlığınız içinde tehdit oluşturabilmektedir.Böcek İlaçlama Firması olarak sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış tekniklerle ve uzman kadromuzla hizmet vererek, Türkiye’nin en etkili ve güvenilir ilaçlarıyla çalışmaktayız.

Evinizde veya yaşam alanınızda böcek ve haşereler görüyorsanız çoğalmalarını beklemeden ilaçlama yaptırmalısınız. Böcekler tür olarak oldukça hızlı üreme ve çoğalma özelliğine sahiptirler. Böcek ilaçlama ile daha fazla merak ettikleriniz ve sormak istediklerinizi firmamızla iletişime geçerek deneyimli ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Bakırköy Böcek İlaçlama Şirketi olarak ilaçlama yöntemlerimiz nelerdir?

Böceklerin türlerine ve ilaçlama yapılacak yerin kullanım özelliğine göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanılabilmektedir. Bunlarla ilgili kısa bilgiler yazının devamında görülebilir.

Kokulu böcek ilaçlama : Haşerelerin yoğun bulunduğu alanlarda yapılan kokulu ilaçlama ile daha kısa sürede çözüme ulaşılacaktır. Bu işlem, likit olan ilacın püskürtülmesiyle yapılmaktadır. Bu işlem esnasında maske kullanılmalı ve ilaçlama yapılan alanda bir süre kimse bulunmamalıdır.

Kokusuz böcek ilaçlama : Kokusuz özellikteki ilaçlar genellikle insanlar ve diğer canlıların ilaçlama yapılan alanı terk etmesini gerektirmemektedir. Kullanılması için gerekli yerlerden onayı alınan bu ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyen özelliktedir. Kokusuz ilaçlama işleminde kullanılan ilaçlar sadece haşere grubunda yer alan canlılara karşı etkilidir.

Jel böcek ilaçlama : Jel ilaç uygulaması, haşerenin yiyerek ortadan kaldırılması yöntemidir. Kullanılan bu ilacı yiyen haşere yuvasına döndüğünde oluşan etkiyle orada ölmektedir. Böyle bir durumda haşereyi yiyen diğer böceklerde ölmüş olacaktır.

Fare istasyonu : Kemirgenler grubundaki canlılar için kullanılan en etkili yöntemdir. Hem kapalı hem de açık alanlarda kullanılabilmektedir. İki farklı yöntemi bulunmaktadır. Bunlar : Rodentisit yemleme yöntemi ve canlı yakalama yöntemidir. Fare gibi kemirgenlerin yakalanması için en etkili yöntem kaliteli olan rodentisitlerin kullanılmasıdır.

Bakırköy  böcek ilaçlama firması olarak haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Tüm böcek sorunlarınız Garanti kapsamında çözülmektedir.

Bakırköy Böcek İlaçlama Fiyatları

Özellikle kalabalığın girip çıktığı mekanlarda düzenli olarak ilaçlama yaptırmak son derece büyük önem taşır. Bu işlem itina isteyen bir işlem olup; kullanıcıların böcek ilaçlama firması seçiminde son derece dikkatli olması gerekir.  böcek ilaçlama firmamız ile sizler için sunduğumuz kaliteli hizmetle birlikte bütçeyi oldukça düşük tutarak her kesimden insana hitap etmeyi amaçlıyoruz.

Metrekareye ve kullanılan ilacın türüne göre değişen fiyatlarımız oldukça ekonomik olup; cep yakmadan herkesin yararlanabildiği bir firma olduğumuzdan tercih edilen Bakırköy ilaçlama şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Oldukça profesyonel bir şekilde çalışan ekiplerimiz sizlerin böcek ve haşere sorunlarını çözüme kavuşturmak amacı ile daima çalışmaktadır. Eğer siz de böcek ilaçlamaya ihtiyaç duyuyorsanız 7/24 bizlerle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.  Ortam koşulları böceğin türü alanın büyüklüğü ve böceğin yoğunluğuna  kullanılacak ekipmanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bakırköy Böcek böcek ilaçlama firması olarak verdiğimiz tüm böcek ilaçlama hizmetlerinde sizlere en uygun fiyat verilmektedir.  Fare ilaçlama işlemi ile pire ilaçlama işlemleri her ne kadar farklı ise uygulanan fiyatlar da farklı olabilmektedir.

2023 Hamamböceği İlaçlama Fiyat Tablosu

Metrekare (m²) Ortalama Fiyatı Ortalama İndirimli Fiyatı
50m²5 600.00₺ 550.00₺
75m² 650.00₺ 600.00₺
100m² 800.00₺ 750.00₺
150m² 900.00₺ 850.00₺
200m² 1000.00₺ 900.00₺