Bağcılar Böcek  İlaçlama

Bağcılar böcek ilaçlama firması olarak uzman bir kadro ve kaliteli ekipman ile tüm noktalara nüfus etmiş böcek çeşitlerini tamamen ortadan kaldırıyoruz.  Böcek ilaçlama işlemleri bu alanda profesyonel bir hizmet veren şirketlerden sağlanmalıdır. Ofis ya da ev gibi tüm farklı mekanlar içerisindeki değişik bölgelere yuva yapan ve hızlı bir şekilde üreyen çeşitli böcekler insan ve çevre sağlığı önemli derecede tehdit ederler. Bu yüzden sizler için Bağcılar böcek ilaçlama firması olarak uzman bir kadro ve kaliteli ekipman ile tüm noktalara nüfus etmiş böcek çeşitlerini tamamen ortadan kaldırıyoruz.

Kokusu olmayan ve insan sağlığına asla zararı bulunmayan sadece haşereler üzerinde etkili özel ilaçlarımız ile direkt olarak böceklerin yuva yaptıkları bölgeleri hedef alarak tamamen temizlenene kadar çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Son dönemlerde fazlasıyla böcek ilaçlama hizmeti sağlayan firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların çoğu işini iş ahlakına ve etiğine uygun şekilde yapmamaktadır. Bağcılar böcek ilaçlama firmamız bağcılar başta olmak üzere İstanbul ilinin her ilçesinde böcek ilaçlama hizmetini iş etik ve ahlakına uygun bir biçimde son derece kaliteli malzemeler kullanarak ve son derece işinde profesyonel personeli ile böcek ilaçlama hizmetini sağlamaktadır.

Hizmet Özelliklerimiz

 • Ekonomik Fiyat Garantisi
 • Sağlık Bakanlığı onaylı İlaçlama hizmeti
 • Garantili Hizmet
 • 7/24 iletişim desteği

Bağcılar Böcek İlaçlama Şirketi Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Böcek ilaçlama yöntemleri farklılıklar gösterebilmektedir. Böceğin türü yoğunluğu  ortamın büyüklüğü ve koşullarına bağlı olarak yöntemler ve fiyatlar değişmektedir. Böceğin yoğunluğuna ve türüne bağlı olarak ilaçlama yöntemi profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır.

Öncelikle adrese giden ilaçlama teknikerleri bölgedeki böceğin yoğunluğuna türüne ve ortam koşullarına bağlı olarak en etkili ilaçlama yöntemini seçmektedir. En çok kullanılan sıvı ilaçlama yöntemi uygulansa da bazı durumlarda sıvı ilaçlama yapılmaması gerekirken uzman olmayan kişi ve kişiler tarafından gelişi güzel sıvı kokulu ilaçlama yapılabilmektedir.

böcek ilaçlama Şirketi  olarak doğaya en az zarar veren ilaçları en az şekilde kullanma prensibimizden hiç vazgeçmedik. Örneğin  Fare ilaçlama yapılırken sıvı ilaçlama yapılmamalı bunun fare ye etkisi olmamakla birlikte boşa zaman kaybı olabilmektedir veya hamam böceği ilaçlama yapılırken kesinlikle kokulu ilaçlar yerine daha etkili ve güvenli olan kokusuz sıvı ilaçlar ve jel ilaçlama yöntemi uygulanmalıdır.

Profesyonel olmayan firmalar tarafından pire ilaçlama da yapılmaması gereken dumanlama yöntemi yapılmamaktadır. Dumanlama yönteminde sıvı ilaçlar çok küçük damlalar olduğu için uzun süre hava da askıda kalabilmektedir. Farkına varmadan soluduğumuz havanın içinde ilaç kapsülleri vücudumuza çekilip istenmeyen etkilere sebep olabilmektedir

Bağcılar  ilaçlama 

Sağlık bakanlığı tarafından onay almış firmalar aracılığı ile böcek ilaçlama hizmetleri gerçekleşmelidir. Haşere kontrol süreçleri ve temizliği sağlık açısından en doğru çözüm kapsamında yapılarak mücadele sürdürülmelidir. Profesyonel bir hizmet çatısı altında ve en uygun fiyat politikası ile sizler için garantili böcek ilaçlama sunmaktayız.

Bütün farklı böcek çeşitleri için farklı ilaçlama yöntemleri ve bunlara göre uygulanacak ilaçlar bulunmaktadır. Bu yüzden öncelikle haşerenin cinsi belirlenmeli ve buna bağlı olarak yuva yaptığı alanlar tespit edilmelidir. Daha sonra en doğru ilaçlama yöntemi belirlenerek uygulamaya geçilmelidir. Eğer böcekler farklı noktalarda yuva yaparak yumurtalarını bırakmış ise bir kez daha ikinci uygulama yapılabilmektedir.

Bağcılar ilaçlama  ilaçlama firması  olarak hizmet verdiğimiz bazı bölgeleri listeledik.

  • 100. YIL MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • 15 TEMMUZ MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • BAĞLAR MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • BARBAROS MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • ÇINAR MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • DEMİRKAPI MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • FATİH MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • GÖZTEPE MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • GÜNEŞLİ MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • HÜRRİYET MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • İNÖNÜ MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • KEMALPAŞA MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • KİRAZLI MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • MAHMUTBEY MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • MERKEZ MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • SANCAKTEPE MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • YAVUZ SELİM MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • YENİGÜN MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • YENİMAHALLE MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA
  • YILDIZTEPE MAHALLESİ BÖCEK İLAÇLAMA

Böcek ilaçlama Bağcılar Profesyonel Kadro Kaliteli Hizmet

Tüm böcek ilaçlama alanında uzman çalışanlarımız ve kaliteli, son teknoloji böcek ilaçlama cihazlarımız ile her noktaya nüfus etmiş böcek çeşitleri adına profesyonel böcek ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Böcekler türlerine göre farklı alanlara yuva yapabilmekte ve sağlığı tehdit edebilmektedir.

Dolap arkaları, kalorifer petekleri ya da su borularına yerleşebilmektedirler. Dışarıdan getirdikleri pislik ve bakteri türleri ile yaşam alanlarında birçok hastalığa neden olabilirler. Siz hijyene ne kadar önem veriyor olsanız ya da doğru bir temizlik yaptığınızı düşünseniz de, böcekler kolay bir şekilde yaşam alanlarına girer ve yaptıkları yuvalara yumurtalarını bırakarak sağlığı ciddi derecede tehdit ederler.

Bu yüzden tüm haşere çeşitleri için profesyonel bir ilaçlama hizmeti almak en doğrusudur. Eğer bu gibi sorunlar ile karşılaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve güvenilir bir böcek  ilaçlama hizmeti alabilirsiniz. Bağcılar böcek ilaçlama şirketi olarak bağcılar da en çok karşılaştığımız haşere problemleri

Böcek ilaçlama hizmeti periyodik bir şekilde sağlanmalıdır. Periyodik olarak yapılan Bağcılar böcek ilaçlama şirketi olarak  en kesin ve en güvenilir çözümleri sunuyoruz. Eğer sizler de böcek istilasından kurtulmak istiyorsanız bu konuda profesyonel olan bir firma ile çalışmalısınız.

Bağcılar böcek ilaçlama firmamız işinde en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Bunun yanı sıra bu işte profesyonel olan personeli ile Bağcılar başta olmak üzere İstanbul ilinde en çok tercih edilen firmamız sağlık bakanlığı onayına sahip nadir firmaların başında yer almaktadır.

Bağcılar böcek ilaçlama firması olarak 7/24 haşere ilaçlama hizmetimiz devam etmektedir. Sizlerde böcek sorunu ile karşı karşıya iseniz iletişime geçip detaylı bilgi alıp Garanti kapsamında böcek ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bağcılar Böcek İlaçlama Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan haberleşme seçenekleri sayesinde, internet üzerinden firmalarla rahatlıkla iletişim kurarak, alışveriş yapabilme olanağı bulunuyor. Fakat bu durum bazen istenmeyen sonuçlara sebep olabiliyor. Böcek ilaçlama firması seçmeden önce her gördüğünüz siteye aldanmamalı, firmanın sağlık bakanlığından onayı olduğuna emin olmalısınız.

Bilinçsiz ve kötü ilaçlarla yapılan işlemler sonuç vermediği gibi sağlığınız içinde tehdit oluşturabilmektedir. Böcek İlaçlama Firması olarak sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış tekniklerle ve uzman kadromuzla hizmet vererek, Türkiye’nin en etkili ve güvenilir ilaçlarıyla çalışmaktayız.

Evinizde veya yaşam alanınızda böcek ve haşereler görüyorsanız çoğalmalarını beklemeden ilaçlama yaptırmalısınız. Böcekler tür olarak oldukça hızlı üreme ve çoğalma özelliğine sahiptirler. Böcek ilaçlama ile daha fazla merak ettikleriniz ve sormak istediklerinizi firmamızla iletişime geçerek deneyimli ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Bağcılar Böcek İlaçlama Şirketi olarak ilaçlama yöntemlerimiz nelerdir?

Böceklerin türlerine ve ilaçlama yapılacak yerin kullanım özelliğine göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanılabilmektedir. Bunlarla ilgili kısa bilgiler yazının devamında görülebilir.

Kokulu böcek ilaçlama : Haşerelerin yoğun bulunduğu alanlarda yapılan kokulu ilaçlama ile daha kısa sürede çözüme ulaşılacaktır. Bu işlem, likit olan ilacın püskürtülmesiyle yapılmaktadır. Bu işlem esnasında maske kullanılmalı ve ilaçlama yapılan alanda bir süre kimse bulunmamalıdır.

Kokusuz böcek ilaçlama : Kokusuz özellikteki ilaçlar genellikle insanlar ve diğer canlıların ilaçlama yapılan alanı terk etmesini gerektirmemektedir. Kullanılması için gerekli yerlerden onayı alınan bu ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyen özelliktedir. Kokusuz ilaçlama işleminde kullanılan ilaçlar sadece haşere grubunda yer alan canlılara karşı etkilidir.

Jel böcek ilaçlama : Jel ilaç uygulaması, haşerenin yiyerek ortadan kaldırılması yöntemidir. Kullanılan bu ilacı yiyen haşere yuvasına döndüğünde oluşan etkiyle orada ölmektedir. Böyle bir durumda haşereyi yiyen diğer böceklerde ölmüş olacaktır.

Fare istasyonu : Kemirgenler grubundaki canlılar için kullanılan en etkili yöntemdir. Hem kapalı hem de açık alanlarda kullanılabilmektedir. İki farklı yöntemi bulunmaktadır. Bunlar : Rodentisit yemleme yöntemi ve canlı yakalama yöntemidir. Fare gibi kemirgenlerin yakalanması için en etkili yöntem kaliteli olan rodentisitlerin kullanılmasıdır. Bağcılar  böcek ilaçlama firması olarak haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Tüm böcek sorunlarınız Garanti kapsamında çözülmektedir.

Bağcılar İlaçlama Fiyatları

Özellikle kalabalığın girip çıktığı mekanlarda düzenli olarak ilaçlama yaptırmak son derece büyük önem taşır. Bu işlem itina isteyen bir işlem olup; kullanıcıların böcek ilaçlama firması seçiminde son derece dikkatli olması gerekir.  böcek ilaçlama firmamız ile sizler için sunduğumuz kaliteli hizmetle birlikte bütçeyi oldukça düşük tutarak her kesimden insana hitap etmeyi amaçlıyoruz.

Metrekareye ve kullanılan ilacın türüne göre değişen fiyatlarımız oldukça ekonomik olup; cep yakmadan herkesin yararlanabildiği bir firma olduğumuzdan tercih edilen Bağcılar  ilaçlama şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Oldukça profesyonel bir şekilde çalışan ekiplerimiz sizlerin böcek ve haşere sorunlarını çözüme kavuşturmak amacı ile daima çalışmaktadır. Eğer siz de böcek ilaçlamaya ihtiyaç duyuyorsanız 7/24 bizlerle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.  Ortam koşulları böceğin türü alanın büyüklüğü ve böceğin yoğunluğuna  kullanılacak ekipmanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bağcılar Böcek böcek ilaçlama firması olarak verdiğimiz tüm böcek ilaçlama hizmetlerinde sizlere en uygun fiyat verilmektedir.  Fare ilaçlama işlemi ile pire ilaçlama işlemleri her ne kadar farklı ise uygulanan fiyatlar da farklı olabilmektedir.

2023 Bağcılar İlaçlama Fiyat Tablosu

Metrekare (m²) Ortalama Fiyatı Ortalama İndirimli Fiyatı
50m²5 500.00₺ 450.00₺
75m² 550.00₺ 500.00₺
100m² 600.00₺ 550.00₺
150m² 700.00₺ 650.00₺
200m² 800.00₺ 700.00₺
2023  İlaçlama Fiyat Tablosu