AVCILAR BÖCEK İLAÇLAMA

Avcılar böcek ilaçlama olarak sizlere 7/24 verdiğimiz hizmetler ile daima çalışmaktayız. Avcılar, İstanbul’un en hareketli ilçelerinin başında gelir. Canlı ve yoğun nüfusu ile, eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz bir ilçe olan Avcılar’da birçok olanak bulunmaktadır. 8 farklı semte sahip Avcılar, ziyaretçiler tarafından İstanbul’da en çok ziyaret edilen ilçeler arasındadır. Burada kalabalığın varlığı ve eski mahallelerin de bu ilçede yer alması ile bazı sorunlar ortaya çıkmaktadır. En önemlisi eski binalardan kaynaklı böcek sorunlarıdır.

Birçok kişinin korkulu rüyası olan böceklerin varlığı istenmeyen bir durumdur. Bu sorunu çözmek adına firmamız böcek ilaçlama hizmeti ile sizlerin bu sorununu çözmek adına hizmette kusur tanımayacaktır. Eğer özellikle eski binalara böcek ilaçlama yapılmazsa her anlamda bu haşereler büyük tehlikelere yol açacaklardır. Bunu önlemek adına

Avcılar Haşere Problemi 

Sıkça karşılaştığımız sorunların başında gelmektedir. Müşterilerimizin şikayetlerini dinleyip en ekonomik fiyatlar ile hizmet vermeye devam etmeyiz.

Son dönemlerde fazlasıyla böcek ilaçlama hizmeti sağlayan firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların çoğu işini iş ahlakına ve etiğine uygun şekilde yapmamaktadır. Avcılar böcek ilaçlama firmamız Avcılar başta olmak üzere İstanbul ilinin her ilçesinde böcek ilaçlama hizmetini iş etik ve ahlakına uygun bir biçimde son derece kaliteli malzemeler kullanarak ve son derece işinde profesyonel personeli ile böcek ilaçlama hizmetini sağlamaktadır.

Hizmet Özelliklerimiz
  • Ekonomik Fiyat Garantisi
  • Sağlık Bakanlığı onaylı İlaçlama hizmeti
  • Garantili Hizmet
  • 7/24 iletişim desteği

Avcılar  Böcek İlaçlama Şirketi Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Böcek ilaçlama yöntemleri farklılıklar gösterebilmektedir. Böceğin türü yoğunluğu  ortamın büyüklüğü ve koşullarına bağlı olarak yöntemler ve fiyatlar değişmektedir. Böceğin yoğunluğuna ve türüne bağlı olarak ilaçlama yöntemi profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır.

Öncelikle adrese giden ilaçlama teknikerleri bölgedeki böceğin yoğunluğuna türüne ve ortam koşullarına bağlı olarak en etkili ilaçlama yöntemini seçmektedir. En çok kullanılan sıvı ilaçlama yöntemi uygulansa da bazı durumlarda sıvı ilaçlama yapılmaması gerekirken uzman olmayan kişi ve kişiler tarafından gelişi güzel sıvı kokulu ilaçlama yapılabilmektedir.

böcek ilaçlama Şirketi  olarak doğaya en az zarar veren ilaçları en az şekilde kullanma prensibimizden hiç vazgeçmedik. Örneğin  Fare ilaçlama yapılırken sıvı ilaçlama yapılmamalı bunun fare ye etkisi olmamakla birlikte boşa zaman kaybı olabilmektedir veya hamam böceği ilaçlama yapılırken kesinlikle kokulu ilaçlar yerine daha etkili ve güvenli olan kokusuz sıvı ilaçlar ve jel ilaçlama yöntemi uygulanmalıdır.

Profesyonel olmayan firmalar tarafından pire ilaçlama da yapılmaması gereken dumanlama yöntemi yapılmamaktadır. Dumanlama yönteminde sıvı ilaçlar çok küçük damlalar olduğu için uzun süre hava da askıda kalabilmektedir. Farkına varmadan soluduğumuz havanın içinde ilaç kapsülleri vücudumuza çekilip istenmeyen etkilere sebep olabilmektedir

Böcek İlaçlama Avcılar 

böcek Avcılar  ilaçlama şirketimiz ile her türlü haşere türlerini kontrol altında tutarak, herhangi bir zarara yol açmadan, doğaya dost bir şekilde  ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığının onayından geçmiş ilaçlardır. Bu sayede olumsuz herhangi bir sonuç meydana gelmesi engellenmektedir.

Kullandığımız ilaçların yüksek kalitede olmasına özen göstermekte ve daima insan sağlığını ön planda tutmaktayız. Avcılar böcek ilaçlama firmamız sayesinde diğer firmalarla kıyaslanamayacak şekilde oldukça geniş ve iyi bir hizmet vermekteyiz.

Özellikle havaların ısınmasıyla birlikte insan yoğunluğunun artması ve sıcaklığın etkisiyle akrep, hamam böceğigümüş böceği, kalorifer böceği, kene ilaçlama pire ilaçlama , fare ilaçlama gibi haşere ve kemirgen türlerinin çoğalmasını, benzeri olumsuz sonuçlar meydana gelmesini önlemek adına günün her saati telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir, bizlerden 7 gün 24 saat randevu alabilir, en iyi kalitede ve en güvenilir şekilde ilaçlama hizmetimiz ile haşere sorunlarından kurtulabilirsiniz. Sizlere ilaçlama hizmeti konusunda %100 kalite güvencesi veriyor ve müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Avcılar Böcek İlaçlama Şirketi

Böcek ilaçlama yapmadan önce haşere yoğunluğu ve türü tespit edilmeli. Ortam koşulları ve büyüklüğü ve haşerelerin saklanabileceği alanlar analiz edildikten sonra ilaçlama yöntemine karar verilmeli tüm böceklerin ortadan kaldırılması için kullanılan yöntemler aynı olmamakla birlikte zaman kaybına sebep olabilmektedir. Haşereler hızlı çoğalma potansiyeline sahip olan ve hastalık bulaştıran canlılardır. Yapılacak ilaçlama yöntemleri doğrudan haşereyi ve daha sonra yumurtadan çıkabilecek haşereleri de hedef almalıdır.

Avcılar böcek ilaçlama şirketi olarak tüm ilaçlama yöntemlerimizde yaptığımız uygulamalarda tüm haşereleri ve yumurtaları hedef alıp ilaçlama yapmaktayız bu yöntemle garantili sonuçlar almamızı sağlıyor. Pire ilaçlama uygulaması ile kene ilaçlaması çok farklı yöntemler ve ilaçlar kullanılmalıdır. Haşerelerin türüne bağlı olarak ilaç türü ve dozu çok önemlidir. Bilinçsizce korsan firmalar tarafından yapılan ilaçlamalar haşerelerin ilaçlara karşı direnç ve bağışıklık kazanmasına sebebiyet vermektedir.

Haşereler zaman kaybı olmadan ilaçlama işlemi yapılmalıdır. Böcekler hızlı üreme potansiyeline sahiptirler. Böcek problemi ile karşı karşıya kalmamak için firmamız ile iletişime geçip garantili böcek ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Avcılar böcek ilaçlama firması olarak Sağlık bakanlığı onaylı  7/24 hizmet anlayışımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz

Avcılar Böcek İlaçlama Şirketi 

Avcılar böcek ilaçlama şirketi olarak , böcek ilaçlama  fiyatları  gerçekleştirileceği alanın metrekaresine, yapısına ve imha edilecek olan böcek ya da kemirgen türüne göre farklılık göstermektedir. Avcılar böcek ilaçlama şirketi sunduğu profesyonel hizmet ile hem kaliteli hem hesaplı olması bakımından sizlerin tercihlerinde ilk sırada yer alacaktır.

Oldukça ekonomik ilaçlama fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan uzman kadrosu ile günün her saati çalışmakta olup; böcek ve haşere sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Sorunun kesin bir şekilde çözüme ulaşması için son derece titizlikle ve profesyonel bir şekilde çalışan ekibimiz sizlere daima en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Çeşitli ilaçlama yöntemlerimiz ile böcek türlerine göre en uygun yöntemi seçmekte ve ona uygun şekilde imha işlemini gerçekleştirmekteyiz.  Eğer sizler de haşere ve kemirgen gibi hayati öneme sahip sorunları çözüme kavuşturmak istiyorsanız bizlerle günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz

Böcek ilaçlama hizmeti periyodik bir şekilde sağlanmalıdır. Periyodik olarak yapılan Avcılar böcek ilaçlama şirketi olarak  en kesin ve en güvenilir çözümleri sunuyoruz. Eğer sizler de böcek istilasından kurtulmak istiyorsanız bu konuda profesyonel olan bir firma ile çalışmalısınız.

Avcılar böcek ilaçlama firmamız işinde en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Bunun yanı sıra bu işte profesyonel olan personeli ile avcılar başta olmak üzere İstanbul ilinde en çok tercih edilen firmamız sağlık bakanlığı onayına sahip nadir firmaların başında yer almaktadır.

Avcılar böcek ilaçlama firması olarak 7/24 haşere ilaçlama hizmetimiz devam etmektedir. Sizlerde böcek sorunu ile karşı karşıya iseniz iletişime geçip detaylı bilgi alıp Garanti kapsamında böcek ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Avcılar Böcek İlaçlama Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan haberleşme seçenekleri sayesinde, internet üzerinden firmalarla rahatlıkla iletişim kurarak, alışveriş yapabilme olanağı bulunuyor. Fakat bu durum bazen istenmeyen sonuçlara sebep olabiliyor. Böcek ilaçlama firması seçmeden önce her gördüğünüz siteye aldanmamalı, firmanın sağlık bakanlığından onayı olduğuna emin olmalısınız.

Bilinçsiz ve kötü ilaçlarla yapılan işlemler sonuç vermediği gibi sağlığınız içinde tehdit oluşturabilmektedir. Böcek İlaçlama Firması olarak sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış tekniklerle ve uzman kadromuzla hizmet vererek, Türkiye’nin en etkili ve güvenilir ilaçlarıyla çalışmaktayız.

Evinizde veya yaşam alanınızda böcek ve haşereler görüyorsanız çoğalmalarını beklemeden ilaçlama yaptırmalısınız. Böcekler tür olarak oldukça hızlı üreme ve çoğalma özelliğine sahiptirler. Böcek ilaçlama ile daha fazla merak ettikleriniz ve sormak istediklerinizi firmamızla iletişime geçerek deneyimli ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Böcek İlaçlama Şirketi olarak ilaçlama yöntemlerimiz nelerdir?

Böceklerin türlerine ve ilaçlama yapılacak yerin kullanım özelliğine göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanılabilmektedir. Bunlarla ilgili kısa bilgiler yazının devamında görülebilir.

Kokulu böcek ilaçlama : Haşerelerin yoğun bulunduğu alanlarda yapılan kokulu ilaçlama ile daha kısa sürede çözüme ulaşılacaktır. Bu işlem, likit olan ilacın püskürtülmesiyle yapılmaktadır. Bu işlem esnasında maske kullanılmalı ve ilaçlama yapılan alanda bir süre kimse bulunmamalıdır.

Kokusuz böcek ilaçlama : Kokusuz özellikteki ilaçlar genellikle insanlar ve diğer canlıların ilaçlama yapılan alanı terk etmesini gerektirmemektedir. Kullanılması için gerekli yerlerden onayı alınan bu ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyen özelliktedir. Kokusuz ilaçlama işleminde kullanılan ilaçlar sadece haşere grubunda yer alan canlılara karşı etkilidir.

Jel böcek ilaçlama : Jel ilaç uygulaması, haşerenin yiyerek ortadan kaldırılması yöntemidir. Kullanılan bu ilacı yiyen haşere yuvasına döndüğünde oluşan etkiyle orada ölmektedir. Böyle bir durumda haşereyi yiyen diğer böceklerde ölmüş olacaktır.

Fare istasyonu : Kemirgenler grubundaki canlılar için kullanılan en etkili yöntemdir. Hem kapalı hem de açık alanlarda kullanılabilmektedir. İki farklı yöntemi bulunmaktadır. Bunlar : Rodentisit yemleme yöntemi ve canlı yakalama yöntemidir. Fare gibi kemirgenlerin yakalanması için en etkili yöntem kaliteli olan rodentisitlerin kullanılmasıdır.

Avcılar  böcek ilaçlama firması olarak haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Tüm böcek sorunlarınız Garanti kapsamında çözülmektedir.

Avcılar İlaçlama Fiyatları

Özellikle kalabalığın girip çıktığı mekanlarda düzenli olarak ilaçlama yaptırmak son derece büyük önem taşır. Bu işlem itina isteyen bir işlem olup; kullanıcıların böcek ilaçlama firması seçiminde son derece dikkatli olması gerekir.  böcek ilaçlama firmamız ile sizler için sunduğumuz kaliteli hizmetle birlikte bütçeyi oldukça düşük tutarak her kesimden insana hitap etmeyi amaçlıyoruz.

Metrekareye ve kullanılan ilacın türüne göre değişen fiyatlarımız oldukça ekonomik olup; cep yakmadan herkesin yararlanabildiği bir firma olduğumuzdan tercih edilen Avcılar ilaçlama şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Oldukça profesyonel bir şekilde çalışan ekiplerimiz sizlerin böcek ve haşere sorunlarını çözüme kavuşturmak amacı ile daima çalışmaktadır. Eğer siz de böcek ilaçlamaya ihtiyaç duyuyorsanız 7/24 bizlerle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.  Ortam koşulları böceğin türü alanın büyüklüğü ve böceğin yoğunluğuna  kullanılacak ekipmanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Avcılar Böcek böcek ilaçlama firması olarak verdiğimiz tüm böcek ilaçlama hizmetlerinde sizlere en uygun fiyat verilmektedir.  Fare ilaçlama işlemi ile pire ilaçlama işlemleri her ne kadar farklı ise uygulanan fiyatlar da farklı olabilmektedir.

2023 Hamamböceği İlaçlama Fiyat Tablosu

Metrekare (m²) Ortalama Fiyatı Ortalama İndirimli Fiyatı
50m²5 500.00₺ 450.00₺
75m² 550.00₺ 500.00₺
100m² 650.00₺ 600.00₺
150m² 700.00₺ 650.00₺
200m² 800.00₺ 700.00₺
2023 Hamamböceği İlaçlama Fiyat Tablosu