Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir böcek ilaçlama firmamız siz değerli müşterilerimizin maruz kaldığı böcek veya haşere istilalarında en kaliteli ve en güvenli şekilde böcek ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Bilindiği üzere İstanbul ilimiz Türkiye’nin en büyük nüfusuna sahip ilimizdir. Bu kalabalık nüfus nedeniyle doğal alanlar fazlasıyla tahribata uğramaktadır. Bu tahribat sonrasında ise ofislerimiz ve evlerimizin böcek ve haşereler tarafından istila edildiği bilinmektedir.

Ev ya da iş yerlerimizin içerisinde bulunan böcekler ve haşereler günlük yaşantınızda sizlerin büyük problemler yaşamasına neden olabilir. Bu noktada Ataşehir böcek ilaçlama firmamız devreye girmektedir. Herhangi bir şekilde yaşayacağınız böcek veya haşere istilasında sizlerin isteklerini karşılayacak en güvenilir ve en kaliteli firmalar bulunduğunuz bölgenin yakınında bulunmalıdır.

Ataşehir Böcek İlaçlama Şirketi Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Böcek ilaçlama yöntemleri farklılıklar gösterebilmektedir. Böceğin türü yoğunluğu  ortamın büyüklüğü ve koşullarına bağlı olarak yöntemler ve fiyatlar değişmektedir. Böceğin yoğunluğuna ve türüne bağlı olarak ilaçlama yöntemi profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır.

Öncelikle adrese giden ilaçlama teknikerleri bölgedeki böceğin yoğunluğuna türüne ve ortam koşullarına bağlı olarak en etkili ilaçlama yöntemini seçmektedir. En çok kullanılan sıvı ilaçlama yöntemi uygulansa da bazı durumlarda sıvı ilaçlama yapılmaması gerekirken uzman olmayan kişi ve kişiler tarafından gelişi güzel sıvı kokulu ilaçlama yapılabilmektedir.

böcek ilaçlama Şirketi  olarak doğaya en az zarar veren ilaçları en az şekilde kullanma prensibimizden hiç vazgeçmedik. Örneğin  Fare ilaçlama yapılırken sıvı ilaçlama yapılmamalı bunun fare ye etkisi olmamakla birlikte boşa zaman kaybı olabilmektedir veya hamam böceği ilaçlama yapılırken kesinlikle kokulu ilaçlar yerine daha etkili ve güvenli olan kokusuz sıvı ilaçlar ve jel ilaçlama yöntemi uygulanmalıdır.

Profesyonel olmayan firmalar tarafından pire ilaçlama da yapılmaması gereken dumanlama yöntemi yapılmamaktadır. Dumanlama yönteminde sıvı ilaçlar çok küçük damlalar olduğu için uzun süre hava da askıda kalabilmektedir. Farkına varmadan soluduğumuz havanın içinde ilaç kapsülleri vücudumuza çekilip istenmeyen etkilere sebep olabilmektedir.

Hizmet Özelliklerimiz
 • Ekonomik Fiyat Garantisi
 • Sağlık Bakanlığı onaylı İlaçlama hizmeti
 • Garantili Hizmet
 • 7/24 iletişim desteği

Böcek İlaçlama Ataşehir

Evlerimiz ya da ofislerimiz gün içerisinde en çok vakit geçirdiğimiz alanların başında yer almaktadır. Bu yüzden ev ya da ofislerimizde ortaya çıkan böcekler ya da haşereler bizleri kötü etkilemektedir. Böcek ve haşerelerin dışında birçok müşterimiz böcek ilaçlama hizmetini fareler için de satın almaktadır. Bu tarz fare, haşere ve böcekler ile uğraşmak onları evlerimizden ya da ofislerimizden uzaklaştırmak oldukça zor ve meşakkatli bir iştir.

Çok sık ve fazla üreme potansiyeline sahip olan bu canlılar ile en iyi şekilde başa çıkacak olan, profesyonel bir böcek ilaçlama firmasıdır. Hiçbir şekilde insan sağlığına kötü gelecek ürünler kullanmayan, en iyi ve en sorunsuz şekilde Böcek ilaçlama hizmetini sağlayan firmamız siz değerli müşterilerimiz için de en kaliteli hizmeti sağlayacaktır.

Müşterilerimiz için sunduğumuz Böcek ilaçlama Ataşehir hizmetimiz sayesinde ev ilaçlama ya da işyeri ilaçlama hizmetlerimizden faydalanarak  haşere, böcek ve fare ilaçlama hizmeti sayesinde tüm problemlerden  uzak,  güvenli ve huzurlu bir şekilde yaşam sürebilirsiniz.

Böcek, haşere ve farelerin ofislerimizde bulunması yetmezmiş gibi hareket ederken ya da saklandıkları yerlerde bıraktıkları dışkıları ve salyaları birçok hastalığa da neden olmaktadır. Bu yüzden aşırı böcek ve farelerin bulunduğu yaşam alanlarında,  böcek ilaçlama kesinlikle yapılmalıdır.

Ataşehir ilaçlama

böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz bazı bölgeleri listeledik.

 • AŞIKVEYSEL mahallesi böcek ilaçlama
 • ATATÜRK mahallesi böcek ilaçlama
 • BARBAROS mahallesi böcek ilaçlama
 • ESATPAŞA mahallesi böcek ilaçlama
 • FERHATPAŞA böcek ilaçlama
 • FETİH böcek ilaçlama
 • İÇERENKÖY böcek ilaçlama
 • İNÖNÜ böcek ilaçlama
 • KAYIŞDAĞI böcek ilaçlama
 • KÜÇÜKBAKKALKÖY böcek ilaçlama
 • MEVLANA mahallesi böcek ilaçlama
 • MİMAR SİNAN mahallesi böcek ilaçlama
 • MUSTAFA KEMAL mahallesi böcek ilaçlama
 • ÖRNEK mahallesi böcek ilaçlama
 • YENİ ÇAMLICA mahallesi böcek ilaçlama
 • YENİSAHRA mahallesi böcek ilaçlama
 • YENİŞEHİR mahallesi böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama hizmeti periyodik bir şekilde sağlanmalıdır. Periyodik olarak yapılan Ataşehir böcek ilaçlama şirketi olarak  en kesin ve en güvenilir çözümleri sunuyoruz. Eğer sizler de böcek istilasından kurtulmak istiyorsanız bu konuda profesyonel olan bir firma ile çalışmalısınız.

Ataşehir böcek ilaçlama firmamız işinde en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Bunun yanı sıra bu işte profesyonel olan personeli ile Beylikdüzü başta olmak üzere İstanbul ilinde en çok tercih edilen firmamız sağlık bakanlığı onayına sahip nadir firmaların başında yer almaktadır.

Ataşehir böcek ilaçlama firması olarak 7/24 haşere ilaçlama hizmetimiz devam etmektedir. Sizlerde böcek sorunu ile karşı karşıya iseniz iletişime geçip detaylı bilgi alıp Garanti kapsamında böcek ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Böcek İlaçlama Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan haberleşme seçenekleri sayesinde, internet üzerinden firmalarla rahatlıkla iletişim kurarak, alışveriş yapabilme olanağı bulunuyor. Fakat bu durum bazen istenmeyen sonuçlara sebep olabiliyor. Böcek ilaçlama firması seçmeden önce her gördüğünüz siteye aldanmamalı, firmanın sağlık bakanlığından onayı olduğuna emin olmalısınız.

Bilinçsiz ve kötü ilaçlarla yapılan işlemler sonuç vermediği gibi sağlığınız içinde tehdit oluşturabilmektedir.Böcek İlaçlama Firması olarak sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış tekniklerle ve uzman kadromuzla hizmet vererek, Türkiye’nin en etkili ve güvenilir ilaçlarıyla çalışmaktayız.

Evinizde veya yaşam alanınızda böcek ve haşereler görüyorsanız çoğalmalarını beklemeden ilaçlama yaptırmalısınız. Böcekler tür olarak oldukça hızlı üreme ve çoğalma özelliğine sahiptirler. Böcek ilaçlama ile daha fazla merak ettikleriniz ve sormak istediklerinizi firmamızla iletişime geçerek deneyimli ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Böcek İlaçlama Şirketi olarak ilaçlama yöntemlerimiz nelerdir?

Böceklerin türlerine ve ilaçlama yapılacak yerin kullanım özelliğine göre farklı ilaçlama yöntemleri kullanılabilmektedir. Bunlarla ilgili kısa bilgiler yazının devamında görülebilir.

Kokulu böcek ilaçlama : Haşerelerin yoğun bulunduğu alanlarda yapılan kokulu ilaçlama ile daha kısa sürede çözüme ulaşılacaktır. Bu işlem, likit olan ilacın püskürtülmesiyle yapılmaktadır. Bu işlem esnasında maske kullanılmalı ve ilaçlama yapılan alanda bir süre kimse bulunmamalıdır.

Kokusuz böcek ilaçlama : Kokusuz özellikteki ilaçlar genellikle insanlar ve diğer canlıların ilaçlama yapılan alanı terk etmesini gerektirmemektedir. Kullanılması için gerekli yerlerden onayı alınan bu ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyen özelliktedir. Kokusuz ilaçlama işleminde kullanılan ilaçlar sadece haşere grubunda yer alan canlılara karşı etkilidir.

Jel böcek ilaçlama : Jel ilaç uygulaması, haşerenin yiyerek ortadan kaldırılması yöntemidir. Kullanılan bu ilacı yiyen haşere yuvasına döndüğünde oluşan etkiyle orada ölmektedir. Böyle bir durumda haşereyi yiyen diğer böceklerde ölmüş olacaktır.

Fare istasyonu : Kemirgenler grubundaki canlılar için kullanılan en etkili yöntemdir. Hem kapalı hem de açık alanlarda kullanılabilmektedir. İki farklı yöntemi bulunmaktadır. Bunlar : Rodentisit yemleme yöntemi ve canlı yakalama yöntemidir. Fare gibi kemirgenlerin yakalanması için en etkili yöntem kaliteli olan rodentisitlerin kullanılmasıdır.

Ataşehir  böcek ilaçlama firması olarak haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Tüm böcek sorunlarınız Garanti kapsamında çözülmektedir.

Ataşehir Böcek İlaçlama Fiyatları

Özellikle kalabalığın girip çıktığı mekanlarda düzenli olarak ilaçlama yaptırmak son derece büyük önem taşır. Bu işlem itina isteyen bir işlem olup; kullanıcıların böcek ilaçlama firması seçiminde son derece dikkatli olması gerekir.  böcek ilaçlama firmamız ile sizler için sunduğumuz kaliteli hizmetle birlikte bütçeyi oldukça düşük tutarak her kesimden insana hitap etmeyi amaçlıyoruz.

Metrekareye ve kullanılan ilacın türüne göre değişen fiyatlarımız oldukça ekonomik olup; cep yakmadan herkesin yararlanabildiği bir firma olduğumuzdan tercih edilen ilaçlama şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktayız. Oldukça profesyonel bir şekilde çalışan ekiplerimiz sizlerin böcek ve haşere sorunlarını çözüme kavuşturmak amacı ile daima çalışmaktadır. Eğer siz de böcek ilaçlamaya ihtiyaç duyuyorsanız 7/24 bizlerle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.  Ortam koşulları böceğin türü alanın büyüklüğü ve böceğin yoğunluğuna  kullanılacak ekipmanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Ataşehir Böcek böcek ilaçlama firması olarak verdiğimiz tüm böcek ilaçlama hizmetlerinde sizlere en uygun fiyat verilmektedir.  Fare ilaçlama işlemi ile pire ilaçlama işlemleri her ne kadar farklı ise uygulanan fiyatlar da farklı olabilmektedir.

2023  İlaçlama Fiyat Tablosu

Metrekare (m²) Ortalama Fiyatı Ortalama İndirimli Fiyatı
50m²5 650.00₺ 600.00₺
75m² 750.00₺ 700.00₺
100m² 850.00₺ 750.00₺
150m² 950.00₺ 850.00₺
200m² 1100.00₺ 1000.00₺